Celkem 16 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Píša
telefon: +420777315328
tpisa@seznam.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 

Novostavba samostatného RD 5+kk s dvojgaráží

Cena: 13.790.000 Kč
Včetně právního servisu, Včetně poplatků, Včetně provize
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji výstavbu zděného rodinného domu o velikosti 5+kk s dvojgaráží a technickým zázemím.

Celková podlahová plocha domu: 202 m2
144 m2 obytné místnosti / 36 m2 garáž / 22m2 terasa
Přízemí:
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna, WC, zádveří, chodba, tech. místnost, spíž, sklad, garáž, terasa
1.NP:
Ložnice se šatnou, 3 pokoje, chodba, koupelna s vanou, WC

Na hlavní obytný prostor jídelny s obývacím pokojem navazuje terasa. Před garáží jsou dvě parkovací stání.
Na úrovni druhého patra je klidová zóna s koupelnou a samostatným WC, a dále ložnicí se šatnou. Ve zvýšené části druhého patra je klidová zóna se třemi pokoji. Užitná plocha domu je 183,1 m2 a bude součástí pozemku o výměře 687 m2 včetně zastavěné plochy. Zastavěná plocha domu je 142 m2, zpevněné plochy včetně odstavných parkovacích stání před objektem a terasy mají výměru 68,1m2. Obvodové nosné stěny jsou navrženy z broušených keramických cihel POROTHERM 44 Profi tl.440 mm částečně zateplené 50 mm tepelné izolace. Vnitřní nenosné příčky domu jsou navrženy z broušených keramických cihel POROTHERM 14, resp. POROTHERM 11,5. Nosné vnitřní stěny jsou navrženy jako POROTHERM 25 Profi.
Svah je orientovaný na západ. Architektonicky se jedná o dvoupodlažní budovu, která je ukončena pultovou střechou se spádem po délce objektu, která kopíruje morfologii terénu. Tato hlavní hmota je doplněna na jižní části přízemní hmotou s dvojgaráží. Pro zvýraznění svažitosti terénu je II.NP ve fasádě navrženo jako „svažující se hmota“ směrem na západ.
Dům má pultovou střechu, jako krytina bude použit modifikovaný asfaltový pás s posypem. Nosným prvkem střechy jsou dřevěné stropní trámy.
Oplechovaní a veškeré klempířské prvky budou provedeny z poplastovaného plechu LINDAB. Domy budou osazeny designovými plastovými okny s trojsklem v barvě ANTRACIT.
Pro vytápění a ohřev teplé vody se počítá s použitím tepelného čerpadla NIBE (vzduch/voda). V domě bude rozvedeno podlahové vytápění. V interiéru domu budou použity nadstandardní materiály, dřevěná podlaha, lakované interiérové dveře, v koupelně bude použita sanita LAUFEN a podmítkové baterie. Dále bude v domě rozvedena kabeláž pro zabezpečovací systém a klimatizaci. Součástí domu budou předokenní žaluzie.
Napojení domu bude vždy samostatně, na připravený napojovací bod technické infrastruktury (kanalizace, voda, elektro). Přístup do lokality je realizován po obecní příjezdové asfaltové komunikaci s veřejným osvětlením.
V obci se nachází mateřská a základní škola, fotbalové hřiště, dětské hřiště, restaurace, obchod. Z obce je nedaleko supermarket GLOBUS a dobré napojení na rychlostní komunikaci s návazností na dálnici D11 směr Praha. V dosahu obce je zřícenina hradu Kunětická hora nebo golfový resort Dříteč.
V obci se nabízí klidné, moderní bydlení a zároveň s dobrou dostupností do nedalekých Pardubic a to autem, na kole nebo městskou hromadnou dopravou MHD.
Termín zahájení stavebních prací je 11/2021 a dokončení 10/2023.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
00221
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Srch
K nastěhování od:
30.10.2023
Plocha pozemku:
687 m2
Plocha zastavěná:
142 m2
Plocha podlahová:
183 m2
Plocha terasy:
22 m2
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Rok kolaudace:
2023
Vydaný certifikát:
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 04' 46.025"N, 15° 46' 0.214"E