Celkem 18 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Píša
telefon: +420777315328
tpisa@seznam.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 

Nemovitost k bydlení i podnikání

Cena: cena v RK
Info o ceně v RK, Včetně právního servisu, Včetně poplatků, Včetně provize
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji nemovitost, ve kterém je možné spojit jak bydlení, tak i podnikání v obci Horní Ředice, která je vzdálená 15 km od Pardubic a 3 km od Holic. Objekty jsou součástí pozemku o celkové výměře 5320 m2, z čehož zastavěná plocha je 1803 m2. Na pozemku je studna. Užitná plocha celého souboru nemovitostí, které jsou součástí pozemku, je cca 600 m2. Celý objekt nabízený k prodeji byl v letech 2006 – 2007 kompletně zrekonstruován včetně nových střech, elektroinstalace, rozvodů vody, kanalizace apod. Nemovitosti jsou napojeny k veškerým inženýrským sítím (kanalizace – tlaková, dešťová, voda, plyn, elektrika.

Jedna část ze souboru nemovitostí je určena k bydlení, a to dispozičně 3+kk o výměře cca 80 m2, na který navazuje odpočinková část domu se sociálním zařízením a dalším prostorem k letnímu posezení, ve kterém nalezneme krb. Na tuto část navazuje venkovní nekrytý bazén.

Druhá část ze souboru nemovitostí byla využívána k podnikání a nalezneme v nich prostor využívaný jako archív, kancelář a skladovou část se zpevněnou podlahou (zámková dlažba). V této části je možné skladovat nebo např. vybudovat autoservis apod. Tato část je k tomuto účelu zkolaudována.

Obě části tyto části je možno vytápět jak plynovým kotlem, tak i krbovými kamny s výměníkem.
Mezi oběma objekty je vybudována zpevněná cesta se zámkovou dlažbou, po které bylo zboží do skladu dopravováno kamiony.


V obci Horní Ředice je obchod s potravinami, restaurace, základní škola (I. stupeň), fotbalové a tenisové hřiště, víceúčelové hřiště. Dále do obce zajíždí autobusová doprava.

Koupi nemovitosti je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, s jehož vyřízením Vám v rámci služeb rádi pomůžeme. Protože není známa energetická třída (PENB) této nemovitosti, uvádíme v souladu s novelou zákona 406/2000 Sb. nejhorší možnou energetickou třídu, tedy G.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
00241
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Horní Ředice 7
K nastěhování od:
3.4.2023
Plocha pozemku:
5320 m2
Plocha zastavěná:
1803 m2
Plocha podlahová:
80 m2
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Dlážděná, asfaltová
Výbava - popis:
bazén venkovní, krb, kůlna na nářadí, pergola
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 04' 28.036"N, 15° 57' 56.930"E