Celkem 19 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Píša
telefon: +420777315328
tpisa@seznam.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 

Nadstandardní zděný rodinný dům 5+kk se dvěma parkovacími místy

Cena: 6 999 000 Kč
Akce! Cena platí do 31.10.2020!!!, Včetně právního servisu, + provize RK
Popis nemovitosti:

Akce! Cena platí do 31.10.2020!!!
Exklusivně nabízíme k prodeji nadstandardní zděný řadový rodinný dům 5+kk s technickou místností /skladem, venkovní krytou terasou ve které je příprava na venkovní kuchyň a dále se dvěma parkovacími místy u domu v nově vznikající lokalitě EDEN Mikulovice, která se nachází na severním okraji zastavěné části obce Mikulovice s navazujícím poloveřejným prostorem u rybníka, kde bude vybudováno zázemí pro uživatele rodinných domů. Jedná se o klidnou lokalitu ve stabilizovaném území, která je na západní straně v současné době oddělena stávajícím betonovým plotem. Užitná plocha domu je 143,6 m2 a náleží k němu pozemek o výměře 311 až 457 m2 včetně zastavěné plochy rodinného domu.
Rodinný dům je nepodsklepený s obytným podkrovím. V přízemí se nachází prostor hlavního vstupu, koupelna, pokoj, samostatné wc a hlavní prostor společného obývacího pokoje, jídelny s kuchyní doplněnou o spíž. V podkroví se nachází ložnice, dva dětské pokoje a koupelna. V dispozičním uspořádání je pamatováno na možnost využití kryté terasy v přízemí s návazností na obytné prostory. Dům má sedlovou střechu v kombinaci s dílčím zastřešením plochou střechou a bude osazen moderními designovými plastovými okny s trojsklem. Jedná se o profil Deceuninck/Inoutic Elegante. Střešní konstrukce je navržena jako dřevěná soustava příhradových vazníků s plechovou falcovanou krytinou LINDAB. Dům je založen na plošných železobetonových základech. Nosné zdivo je z cihelných bloků Porotherm EKO+. Takto řešený dům bude mít tepelně technické vlastnosti nízkoenergetických domů. Dle PENB (průkazu energetické náročnosti budov) jsou jednotlivé domy zařazeny do kategorie B – velmi úsporné domy.
Pro vytápění se počítá s použitím tepelného čerpadla NIBE (vzduch/voda) s integrovaným ohřevem teplé užitkové vody. Je navrženo podlahového vytápění v každém objektu řadového rodinného domu. V interiéru domu budou použity nadstandardní materiály, lakované interiérové dveře, v koupelně bude použita sanita LAUFEN a podmítkové baterie KLUDI.
Napojení domu na technickou infrastrukturu je realizováno vždy samostatně na připravené napojovací body v prostoru před domem (kanalizační šachta, vodoměrná šachta, elektro). Před domem je navržena zpevněná plocha s parkovacím stáním pro dva automobily.
Dům je orientován směrem k přilehlé vodní ploše, a hřebeny sedlové střechy jsou orientovány kolmo k ní. Do vodní plochy je navrženo krátké molo. Na společném prostoru budou umístěny lavičky.
Společný venkovní prostor obsahuje komunikace a navazující plochy pro pěší až k vodní ploše a kolem ní. Budou realizovány kombinací šotolinových chodníků a kamenných cestiček.
Přístup do lokality je realizován po nové příjezdové komunikaci.
Termín zahájení stavebních prácí je 08/2019 a dokončení 12/2020.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
00063
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Mikulovice
Plocha pozemku:
310 m2
Plocha zastavěná:
121 m2
Plocha podlahová:
143 m2
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|exactly|49.99341972222,15.78048305555
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 59' 36.311"N, 15° 46' 49.739"E