Celkem 28 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
Tomáš Píša
telefon: +420777315328
tpisa@seznam.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 

Nadstandardní zděný rodinný dům 4+kk

Cena: 7 789 000 Kč
+ provize RK, Včetně právního servisu, Včetně poplatků, + provize RK
Popis nemovitosti:

Exklusivně nabízíme k prodeji nadstandardní zděný řadový rodinný dům 4+kk/5+kk se dvěma parkovacími místy a samostatným vstupem na pozemek v nově vznikající lokalitě EDEN Mikulovice, která se nachází na severním okraji zastavěné části obce Mikulovice s navazujícím poloveřejným prostorem u rybníka, kde bude vybudováno zázemí pro uživatele rodinných domů. Jedná se o klidnou lokalitu ve stabilizovaném území, která je na západní straně v současné době oddělena stávajícím betonovým plotem. Užitná plocha domu je 143,4 m2 a náleží k němu pozemek o výměře 455,9 m2 včetně zastavěné plochy.
Rodinný řadový dům je nepodsklepený s obytným podkrovím (ložnice a dětské pokoje se sociálním zázemím) V dispozičním uspořádání je pamatováno na možnost využití kryté terasy v přízemí s návazností na obytné prostory. Dům má sedlovou střechu v kombinaci s dílčím zastřešením plochou střechou a bude osazen hliníkovými okny. Střešní konstrukce je navržena jako dřevěná soustava krovu s plechovou falcovanou krytinou. Dům bude založen na pilotovém poli se ztužujícími železobetonovými trámy. Nosné zdivo je z cihelných bloků s dodatečným zateplením stěn minerální vatou a polystyrenem. Takto řešený rodinný řadový dům bude mít tepelně technické vlastnosti nízkoenergetických domů.
Pro vytápění se počítá s použitím tepelného čerpadla vzduch/voda a pro ohřev teplé užitkové vody. Předpokládá se použití podlahového vytápění v každém objektu řadového rodinného domu. V interiéru domu budou použity nadstandardní materiály, lakované interiérové dveře, v koupelně bude použita sanita LAUFEN a podomítkové baterie.
Napojení domu bude vždy samostatně na připravený napojovací bod technické infrastruktury (kanalizace, voda, elektro).
Dům je orientován směrem k přilehlé vodní ploše, a hřebeny sedlové střechy jsou orientovány kolmo k ní. Do vodní plochy je navrženo krátké molo. Na společném prostoru budou umístěny lavičky.
Společný venkovní prostor obsahuje komunikace a navazující plochy pro pěší až k vodní ploše a kolem ní. Budou realizovány kombinací šotolinových chodníků a kamenných cestiček.
Přístup do lokality je realizován prostřednictvím příjezdové komunikace, která bude v rámci výstavby zpevněna, aby plnila bezpečně svojí funkci.
Termín zahájení stavebních prácí je 08/2019 a dokončení 12/2020.
V obci je základní škola, mateřská škola, restaurace, hřiště. Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, se kterým Vám v rámci služeb rádi pomůžeme.

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
00062
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Mikulovice
Plocha pozemku:
455 m2
Plocha zastavěná:
121 m2
Plocha užitná:
143 m2
Stav objektu:
novostavba
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
asfaltová
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|exactly|49.9898,15.7749
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 59' 23.280"N, 15° 46' 29.640"E